Kawasaki GPz 250R
Kawasaki GPz 250R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 248 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw . Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 45 KM / 33.5 k, W przy 11000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 24 Nm przy 10000 obr./min. Masa: 160 kg.
Lata produkcji
1987
Pojemność
248 ccm
Moc maksymalna
45 KM / 33.5 k, W przy 11000 obr./min
Moment obrotowy
24 Nm przy 10000 obr./min
Masa
160 kg
Typ silnika
Czterosuw . Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki GPz 250R |
|---|---|
| Rok produkcji | 1987 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw . Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 248 ccm |
| Średnica x skok | 62 х 41.2mm |
| Stopień sprężania | 12.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2x Keihin CVK30 Constant velocity, membranowa-type |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 45 KM / 33.5 k, W przy 11000 obr./min |
| Moment obrotowy | 24 Nm przy 10000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-Tarcza, manual, cable-actuated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tubular kratownicowa design |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Uni-Traksingle shock |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza |
| Opona przednia | 100/80-16 |
| Opona tylna | 120/80-16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 740 mm |
| Masa | 160 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L |
Pozostałe dane
| Spark Plug | NGK CR8HSA, CR8HIX, CR8HVX option CR7HSA, CR7HIX |
|---|---|
| Prześwit | 150 mm |