Kawasaki GPz 400
Kawasaki GPz 400 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 48 KM / 35 k, W przy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 34.3 Nm przy 8500 obr./min. Masa: 179 kg.
Lata produkcji
1982
Pojemność
399 ccm
Moc maksymalna
48 KM / 35 k, W przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
34.3 Nm przy 8500 obr./min
Masa
179 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki GPz 400 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Średnica x skok | 52 х 47mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4 x 21mm Teir-Kei Gaźniks |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 48 KM / 35 k, W przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 34.3 Nm przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swing arm |
| Hamulce przednie | Single 236mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 140mm Bęben |
| Opona przednia | 90/90-19 |
| Opona tylna | 110/90-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 179 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 15 L |