Kawasaki GPz 600R Ninja
Kawasaki GPz 600R Ninja to motocykl drogowy o pojemności skokowej 592 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 75 KM / 54.7 k, W przy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 5.1 kgf-m / 49.9 Nm przy 9000 obr./min. Masa: 195 kg.
Lata produkcji
1991-92
Pojemność
592 ccm
Moc maksymalna
75 KM / 54.7 k, W przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
5.1 kgf-m / 49.9 Nm przy 9000 obr./min
Masa
195 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki GPz 600R Ninja |
|---|---|
| Rok produkcji | 1991-92 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 592 ccm |
| Średnica x skok | 60 х 52.4 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 4x 32mm Keihin CVK Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 75 KM / 54.7 k, W przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 5.1 kgf-m / 49.9 Nm przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 37mm Air assisted forks, AVDS regulowane anti-dive |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single air assisted shock regulowane for tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | 2x Tarczas 1 piston calipers |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 110/90-16 |
| Opona tylna | 130/90-16 |
Wymiary i masa
| Masa | 195 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 18 L |
| Prędkość maks. | 205 km/h / 127.5 mph |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 69 KM przy 10500 obr./min |
|---|---|
| Consumption Average | 47.8 mpg |
| Standing¼Mile | 12.7 sec / 107.3 mph |
| Prędkość maksymalna | 205 km/h / 127.5 mph |