Kawasaki GPz 750R
Kawasaki GPz 750R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 746 ccm. Jednostka napędowa: Four stroke, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 92 KM / 67.2 k, W przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 7.2 kg-m / 70.5 Nm przy 8500 obr./min. Masa: 228 kg.
Lata produkcji
1985
Pojemność
746 ccm
Moc maksymalna
92 KM / 67.2 k, W przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
7.2 kg-m / 70.5 Nm przy 8500 obr./min
Masa
228 kg
Typ silnika
Four stroke, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki GPz 750R |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985 |
Silnik
| Typ silnika | Four stroke, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 746 ccm |
| Średnica x skok | 70.0 x 48.6 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 4x 34mm Mikuni Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Transistorised, electronic advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 92 KM / 67.2 k, W przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 7.2 kg-m / 70.5 Nm przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Air assisted forks, 160mm wheel travel |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator swinging arm, 109mm wheel travel |
| Hamulce przednie | 2x270mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single256mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/80-16 |
| Opona tylna | 130/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1495 mm |
|---|---|
| Masa | 228 kg |
| Zbiornik paliwa | 22 L |
| Prędkość maks. | 218.8 km/h / 136 mph |
Pozostałe dane
| Seat Heigth | 780 mm |
|---|---|
| Consumption Average | 36 mpg |
| Standing¼Mile | 12.4 sec / 106 mph |
| Prędkość maksymalna | 218.8 km/h / 136 mph |