Kawasaki GTR 1000 Concours
Kawasaki GTR 1000 Concours to motocykl turystyczny o pojemności skokowej 997 ccm. Jednostka napędowa: Four stroke, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 110 KM / 85 k, W przy 9500 obr./min (ZG 1100 - 97 KM / 72.3 k, W przy 7000 obr./min). Maksymalny moment obrotowy: 10 kgf-m przy 6500 obr./min. Masa: 296.0 kg.
Lata produkcji
1986-89
Pojemność
997 ccm
Moc maksymalna
110 KM / 85 k, W przy 9500 obr./min (ZG 1100 - 97 KM / 72.3 k, W przy 7000 obr./min)
Moment obrotowy
10 kgf-m przy 6500 obr./min
Masa
296.0 kg
Typ silnika
Four stroke, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki GTR 1000 Concours |
|---|---|
| Rok produkcji | 1986-89 |
Silnik
| Typ silnika | Four stroke, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 997 ccm |
| Średnica x skok | 74 x 58 mm |
| Stopień sprężania | 10.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 4 x 32mm Keihin CV Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 110 KM / 85 k, W przy 9500 obr./min (ZG 1100 - 97 KM / 72.3 k, W przy 7000 obr./min) |
| Moment obrotowy | 10 kgf-m przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowy, air-assistedregulowane napięcie wstępne |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Uni-Trak with regulowane napięcie wstępne, tłumienie odbicia damping and air pressure |
| Hamulce przednie | 2x 272mm Tarczas 1 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 280mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 110/80 VR18 |
| Opona tylna | 130/80 VR16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1554 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 797 mm |
| Masa | 296.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 28.5 L |
| Prędkość maks. | 216.0 km/h / 134 mph |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 94.4 KM / 70 k, W przy 9500 obr./min |
|---|---|
| Rear Wheel Travcel | 140 mm |
| Consumption Average | 14.0 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 15.1 m / 39.8 m |
| Standing¼Mile | 11.7 sec / 180.7 km/h |
| Prędkość maksymalna | 216.0 km/h / 134 mph |
| Road Tesst | Cycle World 1986 |