Kawasaki GTR 1400 Concours 14
Kawasaki GTR 1400 Concours 14 to motocykl sportowy o pojemności skokowej 1352 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny s, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 155 KM przy 8800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 136Nm / 13.9 kgƒ-mprzy 6200 obr./min. Masa: 300 kg - ABS 304 kg.
Lata produkcji
2009-10
Pojemność
1352 ccm
Moc maksymalna
155 KM przy 8800 obr./min
Moment obrotowy
136Nm / 13.9 kgƒ-mprzy 6200 obr./min
Masa
300 kg - ABS 304 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny s, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki GTR 1400 Concours 14 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009-10 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny s, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1352 ccm |
| Średnica x skok | 84 x 61 mm |
| Stopień sprężania | 10.7;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa: ø40 mm x 4 |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 155 KM przy 8800 obr./min |
| Moment obrotowy | 136Nm / 13.9 kgƒ-mprzy 6200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza manual |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Rama samonośna pressed aluminiowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43 mm widelec odwrócony USD with regulowane tłumienie odbicia damping and napięcie wstępne sprężyny |
| Zawieszenie tylne | Bottom link Unit-Trek with gas charged shock, Tetra lever tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | 2X 310mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 270mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70- ZR17 |
| Opona tylna | 190/50 -ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1520 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 815 mm |
| Masa | 300 kg - ABS 304 kg |
| Zbiornik paliwa | 22 L |
| Prędkość maks. | 253.6 km/h / 157.5 mph |
Pozostałe dane
| Max Power Ram Air | 161 KM przy 8800 obr./min |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 3.333 (50/15) 2nd 2.415 (41/17) 3rd 1.900 (38/20) 4th 1.545 (34/22) 5th 1.292 (31/24) 6th 1.074 (29/27) |
| Steering Angle, Left / Right | 31° / 31° |
| Prześwit | 125 mm |
| Consumption Average | 15.3 km/lit |
| Standing¼Mile | 11.2 sec / 202.1.km/h / 125.5 mph |
| Standing 1000m | 20.8 sec / 238.1 km/h / 148 mph |
| Prędkość maksymalna | 253.6 km/h / 157.5 mph |