Kawasaki GTR 1400 Concours 14
Kawasaki GTR 1400 Concours 14 to motocykl sportowy o pojemności skokowej 1352 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny s, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 155 KM przy 8800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 136 Nm / 13.9 kgf.m przy 6200 obr./min. Masa: 305 kg (Without saddlebags).
Lata produkcji
2015-16
Pojemność
1352 ccm
Moc maksymalna
155 KM przy 8800 obr./min
Moment obrotowy
136 Nm / 13.9 kgf.m przy 6200 obr./min
Masa
305 kg (Without saddlebags)
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny s, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki GTR 1400 Concours 14 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015-16 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny s, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1352 ccm |
| Średnica x skok | 84 x 61 mm |
| Stopień sprężania | 10.7;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | DFI® with four 40mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | TCBI with Digital Advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 155 KM przy 8800 obr./min |
| Moment obrotowy | 136 Nm / 13.9 kgf.m przy 6200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza manual |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Tetra-Lever Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Rama samonośna, aluminiowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43 mm widelec odwrócony USD with regulowane tłumienie odbicia damping and napięcie wstępne sprężyny |
| Zawieszenie tylne | Bottom-Link Uni-Trak with z amortyzatorem gazowym shock, Tetra-Lever |
| Hamulce przednie | 2X 310mm Tarczas 4 piston calipers, ABS |
| Hamulce tylne | Single 270mm Tarcza 2 piston caliper. ABS |
| Opona przednia | 120/70- ZR17 |
| Opona tylna | 190/50 -ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1520 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 815 mm. |
| Masa | 305 kg (Without saddlebags) |
| Zbiornik paliwa | 22 L |
Pozostałe dane
| Max Power Ram Air | 160 KM przy 8800 obr./min |
|---|---|
| Primary Reduction Ratio | 1.556 (84/54) |
| Gear Ratio | 1st 3.538 (46/13) 2nd 2.412 (41/17) 3rd 1.900 (38/20) 4th 1.545 (34/22) 5th 1.292 (31/24) 6th 1.074 (29/27) |
| Final Reduction Ratio | 2.036 (14/22 x 32/10) |
| Prześwit | 125 mm |