Kawasaki H2 Ninja
Kawasaki H2 Ninja to motocykl drogowy o pojemności skokowej 998 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 16 valve, Supercharger Centrifugal, scroll-type. Moc maksymalna wynosi 200 KM / 146 k, W przy 11000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 133.5 Nm przy 13600 obr./min. Masa: 238 kg.
Lata produkcji
2015
Pojemność
998 ccm
Moc maksymalna
200 KM / 146 k, W przy 11000 obr./min
Moment obrotowy
133.5 Nm przy 13600 obr./min
Masa
238 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 16 valve, Supercharger Centrifugal, scroll-type
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki H2 Ninja |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 16 valve, Supercharger Centrifugal, scroll-type |
|---|---|
| Pojemność | 998 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 55 mm |
| Stopień sprężania | 8.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 50 mm x 4 with dual injection, |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 200 KM / 146 k, W przy 11000 obr./min |
| Moment obrotowy | 133.5 Nm przy 13600 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama kratownicowa, high-tensile steel, with Wahacz mounting plate |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43 mm Inverted fork with tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping, napięcie wstępne sprężyny adjustability and top-out springs |
| Zawieszenie tylne | Uni-Trak® with z amortyzatorem gazowym shock, piggyback reservoir, dual-range (high/low-speed) tłumienie kompresji damping, tłumienie odbicia damping and napięcie wstępne adjustability, and top-out spring |
| Hamulce przednie | Dual 330 mm Tarczas, Zaciski radialne-mount, opposed 4-piston calipers, dual semi-pływająca |
| Hamulce tylne | Single 250mm Tarcza, opposed 2-piston calipers, |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 M/C (58W) |
| Opona tylna | 200/55 ZR17 M/C (78W) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1455 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 826 mm |
| Masa | 238 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 4-1-2 |
|---|---|
| Prześwit | 130 mm |