Kawasaki H2 Ninja
Kawasaki H2 Ninja to motocykl drogowy o pojemności skokowej 998 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 16 valve, Supercharger Centrifugal, scroll-type. Moc maksymalna wynosi 228 KM / 166.4 k, W przy 11500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 141.7 Nm przy 11000 obr./min. Masa: 216 kg.
Lata produkcji
2020
Pojemność
998 ccm
Moc maksymalna
228 KM / 166.4 k, W przy 11500 obr./min
Moment obrotowy
141.7 Nm przy 11000 obr./min
Masa
216 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 16 valve, Supercharger Centrifugal, scroll-type
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki H2 Ninja |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 16 valve, Supercharger Centrifugal, scroll-type |
|---|---|
| Pojemność | 998 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 55 mm |
| Stopień sprężania | 8.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | DFI® with 50mm throttle bodies (4) with dual injection |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 228 KM / 166.4 k, W przy 11500 obr./min |
| Moment obrotowy | 141.7 Nm przy 11000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wielotarczowe assist and Sprzęgło antyhopping |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, with Kawasaki Quick Shifter (KQS) (upshift & downshift) |
| Napęd końcowy | Sealed Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama kratownicowa, high-tensile steel, with Wahacz mounting plate |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm inverted fork with regulowane tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping, napięcie wstępne sprężyny adjustability and top-out springs |
| Zawieszenie tylne | Uni-Trak®, Öhlins TTX36 gas charged shock with piggyback reservoir, 22-way tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping and adjustability, and hand-turn napięcie wstępne sprężyny adjustability and top-out spring |
| Hamulce przednie | 2x 330 mm semi tarcza pływającas, Zaciski radialne-mount, opposed 4-piston Brembo Stylema® calipers, KIBS ABS |
| Hamulce tylne | Single 250mm Tarcza, opposed 2-piston calipers, KIBS ABS |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 Bridgestone V01F slick |
| Opona tylna | 190/65 ZR17 Bridgestone V01R slick |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1450 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Masa | 216 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 4-1-2 |
|---|---|
| Electronic Rider Aids | Kawasaki Cornering Management Function (KCMF), Kawasaki Traction Control (KTRC), Kawasaki Launch Control Mode (KLCM), Kawasaki Intelligent anti-lock Brake System (KIBS), Kawasaki Engine Brake Control, Kawasaki Quick Shifter (KQS) (upshift & downshift), Öhlins Electronic Steering Damper, Performance |
| Prześwit | 130 mm |