Kawasaki H2-R Ninja
Kawasaki H2-R Ninja to motocykl drogowy o pojemności skokowej 998 ccm. Moc maksymalna wynosi 310 KM / 226.3 k, W przy 14000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 165.0 Nm przy 12500 obr./min. Masa: 216 kg.
Lata produkcji
2020
Pojemność
998 ccm
Moc maksymalna
310 KM / 226.3 k, W przy 14000 obr./min
Moment obrotowy
165.0 Nm przy 12500 obr./min
Masa
216 kg
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki H2-R Ninja |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Pojemność | 998 ccm |
|---|---|
| Średnica x skok | 76 x 55 mm |
| Stopień sprężania | 8.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 50 mm x 4 with dual injection, |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 310 KM / 226.3 k, W przy 14000 obr./min |
| Moment obrotowy | 165.0 Nm przy 12500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama kratownicowa, high-tensile steel, with Wahacz mounting plate |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm inverted fork with tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping, napięcie wstępne sprężyny adjustability and top-out springs |
| Zawieszenie tylne | Uni-Trak® with z amortyzatorem gazowym shock, piggyback reservoir, dual-range (high/low-speed) tłumienie kompresji damping, tłumienie odbicia damping and napięcie wstępne adjustability, and top-out spring |
| Hamulce przednie | 2xsemi-pływająca 330 mm tarcza wyciętas, Brembo Stylema Dual Zaciski radialne-mount, opposed 4-piston |
| Hamulce tylne | Single 250mm Tarcza, opposed 2-piston calipers, |
| Opona przednia | 120/600 R17 |
| Opona tylna | 190/65-ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1450 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Masa | 216 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Motor | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 16 valve, Supercharger Centrifugal, scroll-type |
|---|---|
| Intake System | Kawasaki Supercharger |
| Układ wydechowy | 4-1-2 |
| Prześwit | 130 mm |