Kawasaki H2-SX Ninja / SE
Kawasaki H2-SX Ninja / SE to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 998 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 16 valve, Supercharger Centrifugal, scroll-type. Moc maksymalna wynosi 197.3 KM / 147.1 k, W przy 11000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 137.3 Nm / 101.3 ft-lb przy 9500 obr./min. Masa: 256 kg - SE 260 kg.
Lata produkcji
2020-21
Pojemność
998 ccm
Moc maksymalna
197.3 KM / 147.1 k, W przy 11000 obr./min
Moment obrotowy
137.3 Nm / 101.3 ft-lb przy 9500 obr./min
Masa
256 kg - SE 260 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 16 valve, Supercharger Centrifugal, scroll-type
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki H2-SX Ninja / SE |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020-21 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 16 valve, Supercharger Centrifugal, scroll-type |
|---|---|
| Pojemność | 998 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 55 mm |
| Stopień sprężania | 11.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa: φ40 mm x 4 with dual injection |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 197.3 KM / 147.1 k, W przy 11000 obr./min |
| Moment obrotowy | 137.3 Nm / 101.3 ft-lb przy 9500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza, manual. |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, return, dog-ring |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama kratownicowa, high-tensile steel, with Wahacz mounting plate |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43 mm Inverted fork with tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping, napięcie wstępne sprężyny adjustability and top-out springs |
| Zawieszenie tylne | Uni-Trak with z amortyzatorem gazowym shock, piggyback reservoir, dual-range (high/low-speed) tłumienie kompresji damping, tłumienie odbicia damping and napięcie wstępne adjustability, and top-out spring |
| Hamulce przednie | Dual 320 mm Tarczas, Zaciski radialne-mount, opposed 4-piston calipers, dual semi-pływająca |
| Hamulce tylne | Single 250mm Tarcza, opposed 2-piston calipers |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 M/C (58W) |
| Opona tylna | 190/55 ZR17 M/C (75W) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 835 mm |
| Masa | 256 kg - SE 260 kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L |
Pozostałe dane
| Max Power Ram Air | 206.5 KM / 153.9 k, W przy 11000 obr./min |
|---|---|
| Primary Reduction Ratio | 1.480 (74/50) |
| Gear Ratio | 1st 3.077 (40/13) 2nd 2.471 (42/17) 3rd 2.045 (45/22) 4th 1.727 (38/22) 5th 1.524 (32/21) 6th 1.348 (31/23) |
| Final Reduction Ratio | 2.444 (44/18) |
| Steering Angle | 30° Right / 30° Left |
| Prześwit | 130 mm |