Kawasaki KDX 175
Kawasaki KDX 175 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 173 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, read valve. Moc maksymalna wynosi 20.1 KM / 14.9 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 2.2 kgf-m / 21.6 Nm przy 8000 obr./min.
Lata produkcji
1980
Pojemność
173 ccm
Moc maksymalna
20.1 KM / 14.9 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
2.2 kgf-m / 21.6 Nm przy 8000 obr./min
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, read valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki KDX 175 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1980 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, read valve |
|---|---|
| Pojemność | 173 ccm |
| Średnica x skok | 66.0 x 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 7.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 20.1 KM / 14.9 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 2.2 kgf-m / 21.6 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator regulowane for tłumienie kompresji tłumienie odbicia and napięcie wstępne sprężyny, |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00-21 |
| Opona tylna | 4.00-18 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 10.5 L |
|---|
Pozostałe dane
| Dry-Weight | 103 kg |
|---|