Kawasaki KDX 200
Kawasaki KDX 200 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 198 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve. Moc maksymalna wynosi 37 KM / 28 k, W przy 9500 obr./min. Masa: 101 kg.
Lata produkcji
1984-85
Pojemność
198 ccm
Moc maksymalna
37 KM / 28 k, W przy 9500 obr./min
Masa
101 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki KDX 200 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1984-85 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve |
|---|---|
| Pojemność | 198 ccm |
| Średnica x skok | 66 x 58 mm |
| Stopień sprężania | 7.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 32mm Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 37 KM / 28 k, W przy 9500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43mm Kayaba Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator regulowane for tłumienie kompresji tłumienie odbicia and napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | Single 221mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 110mm Bęben |
| Opona przednia | 80/100-21 |
| Opona tylna | 110/100-18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 940 mm |
|---|---|
| Masa | 101 kg |
| Zbiornik paliwa | 11 L |
Pozostałe dane
| Related Link | Kawasaki KLX |
|---|