Kawasaki KDX 220R
Kawasaki KDX 220R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 216 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve. Moc maksymalna wynosi 37 kg / 27.5 k, W przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 3.5 kgf-m przy 7000 obr./min. Masa: 101.0 kg / 222.6.
Lata produkcji
2000-02
Pojemność
216 ccm
Moc maksymalna
37 kg / 27.5 k, W przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
3.5 kgf-m przy 7000 obr./min
Masa
101.0 kg / 222.6
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki KDX 220R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000-02 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve |
|---|---|
| Pojemność | 216 ccm |
| Średnica x skok | б9 х 58 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PWK33 Keihin PWK35 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 37 kg / 27.5 k, W przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 3.5 kgf-m przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | High-tensile steel Rama obwodowa design |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm conventional cartridge fork |
| Zawieszenie tylne | Uni-Trak® single-shock system |
| Hamulce przednie | Single 250mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 3.00-21 |
| Opona tylna | 4.60-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1435 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 919 mm If regulowane, lowest setting |
| Masa | 101.0 kg / 222.6 |
| Zbiornik paliwa | 11 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 340 mm |
|---|