Kawasaki KDX 400
Kawasaki KDX 400 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 392 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy.. Moc maksymalna wynosi 39 KM / 29 k, W przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 42.2 Nm / 31.1 ft-lb przy 6000 obr./min. Masa: 109 kg.
Lata produkcji
1979
Pojemność
392 ccm
Moc maksymalna
39 KM / 29 k, W przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
42.2 Nm / 31.1 ft-lb przy 6000 obr./min
Masa
109 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki KDX 400 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1979 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy. |
|---|---|
| Pojemność | 392 ccm |
| Średnica x skok | 80 x 78 mm |
| Stopień sprężania | 6.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 36mm Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 39 KM / 29 k, W przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 42.2 Nm / 31.1 ft-lb przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | regulowane air forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.50 -21 |
| Opona tylna | 5.00 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1450 mm |
|---|---|
| Masa | 109 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L |