Kawasaki KH 400
Kawasaki KH 400 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, poprzeczny Trzycylindrowy, piston valve. Moc maksymalna wynosi 38 KM / 28.3 k, W przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 3.9 kgf-m / 38.2 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 162 kg.
Lata produkcji
1978-79
Moc maksymalna
38 KM / 28.3 k, W przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
3.9 kgf-m / 38.2 Nm przy 6500 obr./min
Masa
162 kg
Typ silnika
Dwusuw, poprzeczny Trzycylindrowy, piston valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki KH 400 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1978-79 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, poprzeczny Trzycylindrowy, piston valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 57 х 52.З mm |
| Stopień sprężania | 6.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 3x Mikuni VM26SC, Ø 26 mm Gaźniks |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 38 KM / 28.3 k, W przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 3.9 kgf-m / 38.2 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Double Rama rurowa stalowa Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy hydrauliczna forks |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys, Swing arm |
| Hamulce przednie | Single 250mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 180mm Bęben |
| Opona przednia | 3.25-18 |
| Opona tylna | 3.50-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1364 mm |
|---|---|
| Masa | 162 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 150 mm |
|---|