Kawasaki KH 500
Kawasaki KH 500 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 498 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, poprzeczny three cylinder, piston valve. Moc maksymalna wynosi 52 KM / 38.7 k, W przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 5.4 kgf-m / 52.9 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 205 kg.
Lata produkcji
1976-77
Pojemność
498 ccm
Moc maksymalna
52 KM / 38.7 k, W przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
5.4 kgf-m / 52.9 Nm przy 6500 obr./min
Masa
205 kg
Typ silnika
Dwusuw, poprzeczny three cylinder, piston valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki KH 500 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1976-77 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, poprzeczny three cylinder, piston valve |
|---|---|
| Pojemność | 498 ccm |
| Średnica x skok | 60 х 58.8mm |
| Stopień sprężania | 6.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 3x Mikuni VM28SC Gaźniks |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 52 KM / 38.7 k, W przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 5.4 kgf-m / 52.9 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Napęd końcowy | Łańcuch |
|---|
Podwozie
| Rama | Double Rama rurowa stalowa Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy hydrauliczna forks |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys, Swing arm |
| Hamulce przednie | Single 296mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 180mm Bęben |
| Opona przednia | 3.25-19 |
| Opona tylna | 4.00-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490 mm |
|---|---|
| Masa | 205 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L |
Pozostałe dane
| Transmission / Drive | 5 biegów |
|---|---|
| Prześwit | 145 mm |