Kawasaki KLE 50
Kawasaki KLE 50 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 451 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 51 KM przy 10 000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 43.4 Nm / 32 ft-lb przy 7500 obr./min. Masa: 194 kg.
Lata produkcji
2026
Pojemność
451 ccm
Moc maksymalna
51 KM przy 10 000 obr./min
Moment obrotowy
43.4 Nm / 32 ft-lb przy 7500 obr./min
Masa
194 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki KLE 50 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2026 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 451 ccm |
| Średnica x skok | 70 x 58.6 mm |
| Stopień sprężania | 11.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | DFI® with 32mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | TCBIwith Electronic Advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 51 KM przy 10 000 obr./min |
| Moment obrotowy | 43.4 Nm / 32 ft-lb przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Assist and Sprzęgło antyhopping |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, return shift |
| Napęd końcowy | Sealed Łańcuch, 46/15 ratio |
Podwozie
| Rama | Rama kratownicowa, high-tensile steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm USD fork |
| Zawieszenie tylne | Bottom-link Uni-Trak linkage system with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 300 mm Tarcza, 27 mm dual-piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 230 mm Tarcza, 27 mm dual-piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 140/70-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1554 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 871 mm |
| Masa | 194 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.9 L |
Pozostałe dane
| Front Wheel | 21 in spoked tube-type |
|---|---|
| Rear Wheel | 17 in spoked tube-type |
| Prześwit | 185 mm |
| Special Features | LCD instrument panel, LED headlight & taillight, regulowane windscreen, aluminiowa skid plate, ERGO-FIT®, Smartphone Connectivity via RIDEOLOGY THE APP MOTORCYCLE, USB Type-C outlet available as an accessory |