Kawasaki KLR 250
Kawasaki KLR 250 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 28 KM / 20.8 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 2.3 kgf-m / 22.5 Nm przy 7500 obr./min. Masa: 117 kg.
Lata produkcji
1989-90
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
28 KM / 20.8 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
2.3 kgf-m / 22.5 Nm przy 7500 obr./min
Masa
117 kg
Typ silnika
Czterosuw Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki KLR 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1989-90 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 74 х 58 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin CVK34 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 28 KM / 20.8 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 2.3 kgf-m / 22.5 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Air-regulowane leading-axle fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Uni-Trak single shock with regulowane napięcie wstępne and 4-way tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | Single 250mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00 - 21 |
| Opona tylna | 4.60 - 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1415mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 856mm |
| Masa | 117 kg |
| Zbiornik paliwa | 11 L |
Pozostałe dane
| Main jet. / Jet needle. | 120 / N31B |
|---|---|
| Spark Plug | NGK DP9EA-9 or ND X27EP-U9 |
| Gear Ratio | 1st 2.000:1 2nd 2.000:1 3rd 1.500:1 4th 1.250:1 5th 1.050:1 6th 0.904:1 |