Kawasaki KLR 600
Kawasaki KLR 600 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 564 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 42 KM / 30.7 k, W przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 4.7 kgf-m / 46.0 Nm przy 5500 obr./min. Masa: 163 kg.
Lata produkcji
1988-90
Pojemność
564 ccm
Moc maksymalna
42 KM / 30.7 k, W przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
4.7 kgf-m / 46.0 Nm przy 5500 obr./min
Masa
163 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki KLR 600 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1988-90 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 564 ccm |
| Średnica x skok | 96 x 78 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 40mm Keihin CV Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 42 KM / 30.7 k, W przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 4.7 kgf-m / 46.0 Nm przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Air assisted forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator |
| Hamulce przednie | Single 220mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00-21 |
| Opona tylna | 5.10-17 |
Wymiary i masa
| Masa | 163 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 11.5 L |
| Prędkość maks. | 157 km/h / 97.5 mph |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 46 mpg |
|---|---|
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | --/ 36m |
| Standing¼Mile | 14.2 sec / 88.5 mph |
| Prędkość maksymalna | 157 km/h / 97.5 mph |
| Road Test | Motosprint Group Test 1990Kawasaki KLR600 vs Suzuki DR600 1985 |