Kawasaki KLR 650
Kawasaki KLR 650 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 651 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 48 KM /35.0k, W przy 6500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 5.3 kgf-m / 51.9 Nm przy 5500 obr./min. Masa: 189 kg.
Lata produkcji
2002-03
Pojemność
651 ccm
Moc maksymalna
48 KM /35.0k, W przy 6500 obr./min
Moment obrotowy
5.3 kgf-m / 51.9 Nm przy 5500 obr./min
Masa
189 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki KLR 650 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2002-03 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 651 ccm |
| Średnica x skok | 100 х 83 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin CVK40 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Digital TCBI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 48 KM /35.0k, W przy 6500 obr./min |
| Moment obrotowy | 5.3 kgf-m / 51.9 Nm przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Single downtubes, fully Rama kołyskowa frame box section aluminiowa Wahacz |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 38mm Air assisted Kayaba forks |
| Zawieszenie tylne | Single Kayaba shock |
| Hamulce przednie | Single 230mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 204mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 130/80-17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 889 mm |
|---|---|
| Masa | 189 kg |
| Zbiornik paliwa | 23 L |
| Prędkość maks. | 163.5 km/h |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 41.7 KM przy 7100 obr./min |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 2.266 (34/15) 2nd 1.444 (26/18) 3rd 1.136 (25/22) 4th 0.954 (21/22)5th 0.791 (19/24) |
| Consumption Average | 18.1 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 13.7 m / 40.0 m |
| Standing¼Mile | 14.2 sec / 139.9 km/h |
| Prędkość maksymalna | 163.5 km/h |