Kawasaki KLR 650
Kawasaki KLR 650 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 651 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 42.1 KM /31 k, Wprzy 7000rpm. Maksymalny moment obrotowy: 47Nm/ 4.7 kgf-mprzy 5000rpm. Masa: 194 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
651 ccm
Moc maksymalna
42.1 KM /31 k, Wprzy 7000rpm
Moment obrotowy
47Nm/ 4.7 kgf-mprzy 5000rpm
Masa
194 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki KLR 650 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 651 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 83 mm. |
| Stopień sprężania | 9.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin CVK40 |
| Układ zapłonowy | Transistorized |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 42.1 KM /31 k, Wprzy 7000rpm |
| Moment obrotowy | 47Nm/ 4.7 kgf-mprzy 5000rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza, cable operation |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Sealed Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama półpodwójna kołyskowa Made of high-tech, round-section, high-tensile steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Air-regulowane forks, |
| Zawieszenie tylne | Uni-Trak® linkage, 5-way napięcie wstępne shock absorber with 4way tłumienie odbicia damping. |
| Hamulce przednie | Single 280mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 203mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 130/80 -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 889 mm |
| Masa | 194 kg |
| Zbiornik paliwa | 23 L. |
Pozostałe dane
| Primary Reduction Ratio | 2.272 / 75/33 |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 2.266 (34/15) 2nd 1.444 (26/18) 3rd 1.136 (25/22) 4th 0.954 (21/22) 5th 0.791 (19/24) |
| Final Reduction Ratio | 2.867 (43/15) |
| Prześwit | 210 mm |