Kawasaki KLX 125D-Tracker
Kawasaki KLX 125D-Tracker to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve. Moc maksymalna wynosi 10.3 KM / 7.6 k, W przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 10.0 Nm przy 6400 obr./min. Masa: 114 kg.
Lata produkcji
2014-
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
10.3 KM / 7.6 k, W przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
10.0 Nm przy 6400 obr./min
Masa
114 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki KLX 125D-Tracker |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 54.0 x 54.4 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa: ø20 mm x 1 Keihin |
| Układ zapłonowy | Digital DC-CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 10.3 KM / 7.6 k, W przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 10.0 Nm przy 6400 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet m, Double disk, manual |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama obwodowa, steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 35 mm Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | New Uni-Trak |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 190mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 100/80-17 |
| Opona tylna | 120/80-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1255 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Masa | 114 kg |
| Zbiornik paliwa | 7.0 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 2.917 (35/12) 2nd 2.000 (32/16) 3rd 1.474 (28/19) 4th 1.182 (26/22) 5th 1.000 (24/24) |
|---|---|
| Gouun Clearance | 230 mm |