Kawasaki KLX 250
Kawasaki KLX 250 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 21.5 / 15.7 k, W przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 2.6 kgf-m / 25.1 Nm przy 7500 obr./min. Masa: 138 kg.
Lata produkcji
2018-19
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
21.5 / 15.7 k, W przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
2.6 kgf-m / 25.1 Nm przy 7500 obr./min
Masa
138 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki KLX 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018-19 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 72 х 61.2 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | DFI® with 34mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Elektryczny CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 21.5 / 15.7 k, W przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 2.6 kgf-m / 25.1 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Sealed Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tubular, Rama półpodwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Uni-Trak® Wahacz |
| Hamulce przednie | Single 250mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 3.00-21 51P |
| Opona tylna | 4.60-18 63P |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 890 mm |
| Masa | 138 kg |
| Zbiornik paliwa | 7.2 L |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 20.5 Nm przy 7000 obr./min |
|---|---|
| Primary Reduction Ratio | 2.800 (84/30) |
| Gear ratio | 1st 3.000 (30/10) 2nd 2.000 (30/15) 3rd 1.500 (27/18) 4th 1.250 (25/20) 5th 1.050 (21/20) 6th 0.952 (20/21) |
| Prześwit | 285 mm |