Kawasaki KLX 250D-Tracker
Kawasaki KLX 250D-Tracker to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 27 KM / 22.3 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 2.6 kgf-m / 25.1 Nm przy 7500 obr./min. Masa: 116 kg.
Lata produkcji
2009-
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
27 KM / 22.3 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
2.6 kgf-m / 25.1 Nm przy 7500 obr./min
Masa
116 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki KLX 250D-Tracker |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 72 х 61.2 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin CVK34 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 27 KM / 22.3 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 2.6 kgf-m / 25.1 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43 USD cartridge fork with 16-way regulowane tłumienie kompresji damping |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Bottom-Link Uni-Trak with z amortyzatorem gazowym shock, regulowane napięcie wstępne, 16-way tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping |
| Hamulce przednie | Single 250mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 110/70- 17 |
| Opona tylna | 130/70- 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 880 mm |
| Masa | 116 kg |
| Zbiornik paliwa | 10 L |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 23.5 KM przy 8200 obr./min |
|---|---|
| WetWeight | 130 kg |