Kawasaki KLX 300R
Kawasaki KLX 300R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 292 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 33 KM / 24.1 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 28.4 Nm przy 7500 obr./min. Masa: 105 kg.
Lata produkcji
2004-06
Pojemność
292 ccm
Moc maksymalna
33 KM / 24.1 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
28.4 Nm przy 7500 obr./min
Masa
105 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki KLX 300R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2004-06 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 292 ccm |
| Średnica x skok | 78 x 61.2 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą, 50% distilled water & 50% ethylene glycol base antifreeze |
| Układ zasilania | Keihin CVK34, constant velocity, membranowa |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 33 KM / 24.1 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 28.4 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-Tarcza, manual |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, 520, O-ring, 14-tooth front, 50-tooth rear |
Podwozie
| Rama | High tensile steel Rama obwodowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm inverted cartridge fork, 20-way tłumienie kompresji damping |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator , 20-way tłumienie kompresji damping and 18-way tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | Single 250mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 80/100-21 |
| Opona tylna | 100/100-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1435 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 924.5 mm |
| Masa | 105 kg |
| Zbiornik paliwa | 10 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st (30/10) 2nd (30/15) 3rd (27/18) 4th (25/20) 5th (21/20) 6th (19/21) |
|---|---|
| Prześwit | 320 mm |