Kawasaki KLX 400R
Kawasaki KLX 400R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 398 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 40 KM / 29.2 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 119 kg.
Lata produkcji
2003
Pojemność
398 ccm
Moc maksymalna
40 KM / 29.2 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
NA
Masa
119 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki KLX 400R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 398 ccm |
| Średnica x skok | 90 x 62.6 mm. |
| Stopień sprężania | 11.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą, 50% distilled water & 50% ethylene glycol base antifreeze |
| Układ zasilania | Keihin FCR39 |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 40 KM / 29.2 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-Tarcza, manual |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, 520, O-ring, 14-tooth front, 50-tooth rear |
Podwozie
| Rama | High tensile steel Rama obwodowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, oil-damped, 11-way tłumienie kompresji damping, regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Zawieszenie tylne | Link-type, fully regulowane napięcie wstępne sprężyny, 26-way tłumienie kompresji damping |
| Hamulce przednie | Single 250mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 80/100-21 |
| Opona tylna | 120/90-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1473 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 945 mm |
| Masa | 119 kg |
| Zbiornik paliwa | 10 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 325 mm |
|---|