Kawasaki KLX 650R
Kawasaki KLX 650R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 651 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 48 KM / 35.0 k, W przy 6500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 5.3 kgf-m / 51.9 Nm przy 5500 obr./min. Masa: 145.0 kg.
Lata produkcji
1993-94
Pojemność
651 ccm
Moc maksymalna
48 KM / 35.0 k, W przy 6500 obr./min
Moment obrotowy
5.3 kgf-m / 51.9 Nm przy 5500 obr./min
Masa
153 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki KLX 650R |
|---|---|
| Rok produkcji | 1993-94 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 651 ccm |
| Średnica x skok | 100 x S3mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Single 40mm Keihin CV Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 48 KM / 35.0 k, W przy 6500 obr./min |
| Moment obrotowy | 5.3 kgf-m / 51.9 Nm przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Kayaba upside-down |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Kayaba single shock |
| Hamulce przednie | Single Tarcza |
| Hamulce tylne | Single Tarcza |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 130/80-17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 885 mm |
|---|---|
| Masa | 153 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L |
| Prędkość maks. | 161.2 km/h / 101 mph |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 19 km/lit |
|---|---|
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 14.1 m / 42.03m |
| Standing¼Mile | 13.7 sec / 148.3 km/h |
| Prędkość maksymalna | 161.2 km/h / 101 mph |
| Road Test | Tuttomoto 1995 |