Kawasaki KMX 125
Kawasaki KMX 125 to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 22 KM / 16.4 k, W przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 1.7 kgf-m / 16.5 Nm przy 9000 obr./min.
Lata produkcji
1994-96
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
22 KM / 16.4 k, W przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
1.7 kgf-m / 16.5 Nm przy 9000 obr./min
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki KMX 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1994-96 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 54 х 54.4 mm |
| Stopień sprężania | 7.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | kcik |
| Moc maksymalna | 22 KM / 16.4 k, W przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 1.7 kgf-m / 16.5 Nm przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swing arm |
| Hamulce przednie | Single 230mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 210mm Tarcza |
| Opona przednia | 2.75-21 |
| Opona tylna | 4.10-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1375 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 865 mm |
| Zbiornik paliwa | 9.3 L |
Pozostałe dane
| Dry-Weight | 96 kg |
|---|