Kawasaki KMX 200
Kawasaki KMX 200 to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 191 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, piston read valve induction. Moc maksymalna wynosi 30.4 KM / przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 18.6 ft-lb / 17.6 Nm przy 7500 obr./min. Masa: 100 kg.
Lata produkcji
1989-90
Pojemność
191 ccm
Moc maksymalna
30.4 KM / przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
18.6 ft-lb / 17.6 Nm przy 7500 obr./min
Masa
100 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, piston read valve induction
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki KMX 200 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1989-90 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, piston read valve induction |
|---|---|
| Pojemność | 191 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 54 mm |
| Stopień sprężania | 8.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 26mm Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 30.4 KM / przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 18.6 ft-lb / 17.6 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Air assisted leading axle Widelec teleskopowy. |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Uni-Trak rising rate Amortyzator centralny, regulowane napięcie wstępne. |
| Hamulce przednie | Single 213mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 183mm Tarcza |
| Opona przednia | 3.00-21 |
| Opona tylna | 4.60-17 |
Wymiary i masa
| Masa | 100 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 9.3 L |
Pozostałe dane
| Road Test | Moto Verte |
|---|