Kawasaki KR-1
Kawasaki KR-1 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: TDwusuw, Dwucylindrowy rzędowy. Moc maksymalna wynosi 55 KM / 41.0 k, W przy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 3.75 kgf-m / 36.7 Nm przy 10500 obr./min. Masa: 123 kg.
Lata produkcji
1988
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
55 KM / 41.0 k, W przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
3.75 kgf-m / 36.7 Nm przy 10500 obr./min
Masa
123 kg
Typ silnika
TDwusuw, Dwucylindrowy rzędowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki KR-1 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1988 |
Silnik
| Typ silnika | TDwusuw, Dwucylindrowy rzędowy |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 56.0 x 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 7.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2x 28mm Keihin PWK |
| Układ zapłonowy | Capacitor Tarczaharge |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 55 KM / 41.0 k, W przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 3.75 kgf-m / 36.7 Nm przy 10500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm stanchions, air assisted Widelec teleskopowy with unstopped napięcie wstępne adjustment |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Bottom Link Uni-Trak with air regulowane gas shock, unstopped napięcie wstępne, and four-way tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | 2x Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 100/70 VR17 |
| Opona tylna | 130/60 VR18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1365 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 855 mm |
| Masa | 123 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L |
Pozostałe dane
| Road Test | Suzuki RGV250 Yamaha TZR250 Kawasaki KR1 Bike, Bike magazine Group test 1987 |
|---|