Kawasaki KR-1S
Kawasaki KR-1S to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: TDwusuw, Dwucylindrowy rzędowy, Electronic variable exhaust valve ( KIPS ) equipment. Moc maksymalna wynosi 59.1 KM / 43.2 k, W) przy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 40.2 Nm / 4.1 kgf-m przy 10500 obr./min. Masa: 131 kg.
Lata produkcji
1991
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
59.1 KM / 43.2 k, W) przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
40.2 Nm / 4.1 kgf-m przy 10500 obr./min
Masa
131 kg
Typ silnika
TDwusuw, Dwucylindrowy rzędowy, Electronic variable exhaust valve ( KIPS ) equipment
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki KR-1S |
|---|---|
| Rok produkcji | 1991 |
Silnik
| Typ silnika | TDwusuw, Dwucylindrowy rzędowy, Electronic variable exhaust valve ( KIPS ) equipment |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 56.0 x 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 7.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2x 28mm Keihin PWK Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Capacitor Tarczaharge |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 59.1 KM / 43.2 k, W) przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 40.2 Nm / 4.1 kgf-m przy 10500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tubular kratownicowa, aluminiowa extruded E-Box frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm stanchions, air assisted Widelec teleskopowy with unstepped napięcie wstępne adjustment |
| Zawieszenie tylne | Bottom Link Uni-Trak with air regulowane gas shock, unstepped napięcie wstępne, and four-way tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | 2x Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 100/70 VR17 |
| Opona tylna | 130/60 VR18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1365 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 755 mm |
| Masa | 131 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.0 L / 4.2 gal |
| Prędkość maks. | 135.3 mph / 217.7 km/h |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 36 mpg |
|---|---|
| Standing¼Mile | 12.9 sec / 108 mph 173.8 km/h |
| Prędkość maksymalna | 135.3 mph / 217.7 km/h |