Kawasaki KR 250
Kawasaki KR 250 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, tandem Dwucylindrowys. Moc maksymalna wynosi 45 KM / 33.5 k, W przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 3.7 kgf-m / 36.2 Nm przy 8000 obr./min. Masa: 133 kg.
Lata produkcji
1986
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
45 KM / 33.5 k, W przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
3.7 kgf-m / 36.2 Nm przy 8000 obr./min
Masa
133 kg
Typ silnika
Dwusuw, tandem Dwucylindrowys
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki KR 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1986 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, tandem Dwucylindrowys |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 56.0 x 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 7.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2x Keihin PWK 28 |
| Układ zapłonowy | Capacitor Tarczaharge |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 45 KM / 33.5 k, W przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 3.7 kgf-m / 36.2 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Air-assisted 35mm forks with 3-way regulowane AVDS anti-dive |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | regulowane damping and 5-way napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2x 260mm Tarczas 1piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 350mm Tarcza 1piston calipers |
| Opona przednia | 100/90 VR16 |
| Opona tylna | 110/80 VR18 |
Wymiary i masa
| Masa | 133 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 16 L |
| Prędkość maks. | 180.2 km/h / 112 mph |
Pozostałe dane
| Standing¼Mile | 13.6 sec / 95.5 mph |
|---|---|
| Prędkość maksymalna | 180.2 km/h / 112 mph |