Kawasaki Ninja 250
Kawasaki Ninja 250 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 248 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw . Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 29.9 KM /22 k, Wprzy 10500rpm. Maksymalny moment obrotowy: 21.7 Nm / 2.21 kgf-m / 21.7 Nm przy 10000 obr./min. Masa: 170 kg.
Lata produkcji
2012
Pojemność
248 ccm
Moc maksymalna
29.9 KM /22 k, Wprzy 10500rpm
Moment obrotowy
21.7 Nm / 2.21 kgf-m / 21.7 Nm przy 10000 obr./min
Masa
170 kg
Typ silnika
Czterosuw . Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki Ninja 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw . Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 248 ccm |
| Średnica x skok | 62 х 41.2mm |
| Stopień sprężania | 11.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2x Keihin CVK30 Gaźniks |
| Układ zapłonowy | TCBI with Digital Advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 29.9 KM /22 k, Wprzy 10500rpm |
| Moment obrotowy | 21.7 Nm / 2.21 kgf-m / 21.7 Nm przy 10000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | O-ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama półpodwójna kołyskowa, high-tensile steel, |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 37mm hydrauliczna Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Uni-Trak® with aluminiowa linkage |
| Hamulce przednie | Single 260mm hydrauliczna tarcza wycięta 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm tarcza wycięta 2 piston caliper |
| Opona przednia | 110/70-17 |
| Opona tylna | 130/70-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1389 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 170 kg |
| Zbiornik paliwa | 18.2 L |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Semi-Synthetic |
|---|