Kawasaki Ninja 250RR Mono
Kawasaki Ninja 250RR Mono to motocykl sportowy o pojemności skokowej 248 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 27.6 KM / 20.6 k, W przy 9700 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 22, 6 Nm przy 8200 obr./min. Masa: 151 kg.
Lata produkcji
2016-
Pojemność
248 ccm
Moc maksymalna
27.6 KM / 20.6 k, W przy 9700 obr./min
Moment obrotowy
22, 6 Nm przy 8200 obr./min
Masa
151 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki Ninja 250RR Mono |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 248 ccm |
| Średnica x skok | 72. x 61.2 mm |
| Stopień sprężania | 11.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa, 1x ø38 mm |
| Układ zapłonowy | Keihin, Transistorized Ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 27.6 KM / 20.6 k, W przy 9700 obr./min |
| Moment obrotowy | 22, 6 Nm przy 8200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza, manual |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Sealed Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tube kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys, |
| Zawieszenie tylne | Bottom-Link Uni-Trak swing arm |
| Hamulce przednie | Single 263mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 193mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 100/80-17 M/C (52S) |
| Opona tylna | 130/70-17 M/C (62S) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1330 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 151 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L /2.9US gal1 |
Pozostałe dane
| Primary Reduction Ratio | 2.800 (84/30) |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 3.000 (393/11) 2nd 1.933 (29/159) 3rd 1.444 (31/22) 4th 1.217 (28/23) 5th 1.045 (23/22) 6th 0.923 (24/26) |
| Final Reduction Ratio | 3.000 (42/14) |
| Steering Angle left / right | 36° / 36° |
| Prześwit | 165 mm |