Kawasaki Ninja 250SE
Kawasaki Ninja 250SE to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw . Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 39 KM / 28.6 k, W przy 12500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 23.5 Nm przy 10000 obr./min. Masa: 167 kg.
Lata produkcji
2018
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
39 KM / 28.6 k, W przy 12500 obr./min
Moment obrotowy
23.5 Nm przy 10000 obr./min
Masa
167 kg
Typ silnika
Czterosuw . Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki Ninja 250SE |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw . Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 62 х 41.2mm |
| Stopień sprężania | 11.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa, 2x 32 mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | Transistorized Ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 39 KM / 28.6 k, W przy 12500 obr./min |
| Moment obrotowy | 23.5 Nm przy 10000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Multi-Tarcza, Manual |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | O-ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama kratownicowa, high-tensile steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Bottom-Link Uni-Trak, z amortyzatorem gazowym shock with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single semi-pływająca 310 mm tarcza wycięta |
| Hamulce tylne | Single 220 mm tarcza wycięta |
| Opona przednia | 110 / 70-17 M / C 54H |
| Opona tylna | 140 / 70-17 M / C 66H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1370 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 785 mm |
| Masa | 167 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Semi-Synthetic |
|---|---|
| Prześwit | 145 mm |