Kawasaki Ninja 300 KRT Edition
Kawasaki Ninja 300 KRT Edition to motocykl turystyczny o pojemności skokowej 296 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw . Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 39 KM przy 11000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 27.0 Nm / 2.8 kg-fm przy 10000 obr./min. Masa: 172 kg - ABS 174 kg.
Lata produkcji
2016
Pojemność
296 ccm
Moc maksymalna
39 KM przy 11000 obr./min
Moment obrotowy
27.0 Nm / 2.8 kg-fm przy 10000 obr./min
Masa
172 kg - ABS 174 kg
Typ silnika
Czterosuw . Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki Ninja 300 KRT Edition |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw . Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 296 ccm |
| Średnica x skok | 62 x 49 mm |
| Stopień sprężania | 10.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa: ø32 mm x 2 (Keihin), with dual throttle valves |
| Układ zapłonowy | TCBI with Digital Advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 39 KM przy 11000 obr./min |
| Moment obrotowy | 27.0 Nm / 2.8 kg-fm przy 10000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza, manual |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tube kratownicowa, steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 37 mm Widelec teleskopowy, |
| Zawieszenie tylne | Bottom-Link Uni-Trak with z amortyzatorem gazowym shock and 5-way regulowane napięcie wstępne, |
| Hamulce przednie | Single 290 mm tarcza wycięta Single balanced actuation dual-piston |
| Hamulce tylne | Single 220 mm tarcza wycięta Caliper: Dual-piston |
| Opona przednia | 110/70-17 M/C 54S |
| Opona tylna | 140/70-17 M/C 66S |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1405 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 785 mm |
| Masa | 172 kg - ABS 174 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Primary Reduction Ratio | 3.087 (71/23) |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 2.714 (38/14) 2nd 1.789 (34/19) 3rd 1.409 (31/22) 4th 1.160 (29/25) 5th 1.000 (27/27) 6th 0.893 (25/28) |
| Final Reduction Ratio | 3.000 (42/14) |
| Prześwit | 140 mm |