Kawasaki Ninja 400
Kawasaki Ninja 400 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy. DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 49 KM przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 38 Nm / 3.9 kgf.m przy 8000 obr./min. Masa: 166 kg.
Lata produkcji
2021
Pojemność
399 ccm
Moc maksymalna
49 KM przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
38 Nm / 3.9 kgf.m przy 8000 obr./min
Masa
166 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy. DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki Ninja 400 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2021 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy. DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Średnica x skok | 70.0 x 51.8 mm |
| Stopień sprężania | 11.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa: 32mm x 2 Keihin |
| Układ zapłonowy | TCBI with digital advance / Elektryczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 49 KM przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 38 Nm / 3.9 kgf.m przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama kratownicowa, high-tensile steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Bottom-Link Uni-Trak, z amortyzatorem gazowym shock with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single semi-pływająca 310mm Tarcza, Single balanced actuation dual-piston |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza, Dual-piston |
| Opona przednia | 110/70-17 M/C 54S |
| Opona tylna | 150/60R17 M/C 66H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1370 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 785 mm |
| Masa | 166 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 2.929 (41/14) 2nd 2.056 (37/18) [ 3rd 1.619 (34/21) 4th 1.333 (32/24) 5th 1.154 (30/26) 6th 1.037 (28/27) |
|---|---|
| Primary Reduction Ratio | 2.219 (71/32) |
| Final Reduction Ratio | 2.929 (41/14) |
| Steering Angle | 35° / 35° |
| Prześwit | 140 mm |