Kawasaki Ninja 400
Kawasaki Ninja 400 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 45 KM przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 37 Nm przy 8, 000 obr./min. Masa: 168 kg.
Lata produkcji
2023
Pojemność
399 ccm
Moc maksymalna
45 KM przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
37 Nm przy 8, 000 obr./min
Masa
168 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki Ninja 400 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2023 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Średnica x skok | 70 x 51.8 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | DFI with 32mm x 2 throttle bodies |
| Układ zapłonowy | TCBI with digital advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 45 KM przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 37 Nm przy 8, 000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza, manual |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama kratownicowa, high-tensile steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Bottom-Link Uni-Trak, z amortyzatorem gazowym shock with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 310mm semi-pływająca tarcza wycięta. Caliper: Single balanced actuation dual piston |
| Hamulce tylne | Single 220 mm tarcza wycięta. Caliper: Dual-piston |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 110/70R17 M/C 54 H |
| Opona tylna | 150/60R17 M/C 66 H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1370 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 785 mm |
| Masa | 168 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | EURO5 |
|---|---|
| Primary Reduction Ratio | 2.219(71/32) |
| Final Reduction Ratio | 2.929 (41/14) |
| Gear Ratio | 1st 2.929 (41/14) 2nd 2.056 (37/18) 3rd 1.619 (34/21) 4th 1.333 (32/24) 5th 1.154 (30/26) 6th 1.037 (28/27) |
| Prześwit | 140 mm |