Kawasaki Ninja 650
Kawasaki Ninja 650 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 649 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy. DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 72.1 KM przy 8, 500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 66 Nm / 6.7 kgf·m przy 7000 obr./min. Masa: 177.8 kg.
Lata produkcji
2012
Pojemność
649 ccm
Moc maksymalna
72.1 KM przy 8, 500 obr./min
Moment obrotowy
66 Nm / 6.7 kgf·m przy 7000 obr./min
Masa
208 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy. DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki Ninja 650 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy. DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 649 ccm |
| Średnica x skok | 83 x 60 mm |
| Stopień sprężania | 11.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2x Keihin 38mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | TCBI with digital advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 72.1 KM przy 8, 500 obr./min |
| Moment obrotowy | 66 Nm / 6.7 kgf·m przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Multi Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | O-ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama półpodwójna kołyskowa, high-tensile steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm hydrauliczna Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Single offset laydown shock with regulowane spring napięcie wstępne, |
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70 -17 |
| Opona tylna | 160/50 -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Masa | 208 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.5 L / 4.1 gal |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Semi-Synthetic, 10W/40 |
|---|---|
| Spark Plug | NGK, CR9EIA-9 |
| Gear Ratio | 1st 2.438 (39/16) 2nd 1.714 (36/21) 3rd 1.333 (32/24) 4th 1.111 (30/27) 5th 0.966 (28/29) 6th 0.852 (23/27) |
| Prześwit | 146 mm |