Kawasaki Ninja 650
Kawasaki Ninja 650 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 649 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valves per cylinder. Moc maksymalna wynosi 67.3 KM przy 8, 500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 65.7 Nm przy 6500 obr./min.
Lata produkcji
2020
Pojemność
649 ccm
Moc maksymalna
67.3 KM przy 8, 500 obr./min
Moment obrotowy
65.7 Nm przy 6500 obr./min
Masa
190 kg - ABS 193 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki Ninja 650 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valves per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 649 ccm |
| Średnica x skok | 83 x 60 mm |
| Stopień sprężania | 10.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | DFI with Keihin 36mm Keihin throttle bodies |
| Układ zapłonowy | TCBI with electronic advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 67.3 KM przy 8, 500 obr./min |
| Moment obrotowy | 65.7 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza, manual |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | O-ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama półpodwójna kołyskowa, high-tensile steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm hydrauliczna Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Horizontal back-link with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarczas 2 piston calipers - ABS |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza - ABS |
| Opona przednia | 120/70 -17 |
| Opona tylna | 160/60 -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 190 kg - ABS 193 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 2.438 (39/16) 2nd 1.714 (36/21) 3rd 1.333 (32/24) 4th 1.111 (30/27) 5th 0.966 (28/29) 6th 0.852 (23/27) |
|---|---|
| Prześwit | 130 mm |