Kawasaki Z H2
Kawasaki Z H2 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 998 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 16 valve, Supercharger Centrifugal, scroll-type. Moc maksymalna wynosi 197 KM / 147 k, W przy 11000rpm. Maksymalny moment obrotowy: 137 Nm przy 8500 obr./min. Masa: 239 kg.
Lata produkcji
2020
Pojemność
998 ccm
Moc maksymalna
197 KM / 147 k, W przy 11000rpm
Moment obrotowy
137 Nm przy 8500 obr./min
Masa
239 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 16 valve, Supercharger Centrifugal, scroll-type
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki Z H2 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 16 valve, Supercharger Centrifugal, scroll-type |
|---|---|
| Pojemność | 998 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 55 mm |
| Stopień sprężania | 11.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Fuel-injected with supercharger |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 197 KM / 147 k, W przy 11000rpm |
| Moment obrotowy | 137 Nm przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów, return, dog-ring |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama kratownicowa, high-tensile steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Showa SSF BP forks |
| Zawieszenie tylne | Showa shock - Uni Trak |
| Hamulce przednie | 2x 290mm Tarczas, Brembo M4 monobloc calipers |
| Hamulce tylne | Single 226mm Tarcza, 2-piston caliper |
| Opona przednia | 120/70ZR17 M/C 58W |
| Opona tylna | 190/55ZR17 M/C 75W |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1455 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Masa | 239 kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 4-1-2 |
|---|---|
| Primary Reduction Ratio | 1.480 (74/50) |
| Gear Ratios | 1st 3.077 2nd 2.471 3rd 2.045 4th 1.727 5th 1.524 6th 1.348 |
| Final Drive Ratio | 46/18 |
| Prześwit | 140 mm |