KTM 1050 Adventure
KTM 1050 Adventure to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 1050 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 75°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 93.8 KM / 68.6 k, W przy 6200 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 107 Nm przy 5750 obr./min. Masa: 212 kg.
Lata produkcji
2016
Pojemność
1050 ccm
Moc maksymalna
93.8 KM / 68.6 k, W przy 6200 obr./min
Moment obrotowy
107 Nm przy 5750 obr./min
Masa
212 kg
Typ silnika
Czterosuw, 75°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 1050 Adventure |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 75°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1050 ccm |
| Średnica x skok | 103 x 63 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą system, continuous circulation of cooling Chłodzenie cieczą with water pump |
| Układ zasilania | EFI, ride by wire |
| Układ zapłonowy | Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 93.8 KM / 68.6 k, W przy 6200 obr./min |
| Moment obrotowy | 107 Nm przy 5750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | PASC™ anti-hopping clutch/ hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch 5/8 x 5/16" X Ring |
Podwozie
| Rama | Tubular space frame made from chrome molybdenum steel, powder-coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP Suspension Up Side Down |
| Zawieszenie tylne | WP Suspension Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 267mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70ZR-19 |
| Opona tylna | 170/60ZR-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1600 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 850 mm |
| Masa | 212 kg |
| Zbiornik paliwa | 23 L / 6.08 gal |
Pozostałe dane
| Primary Gear Ratio | 40:76 |
|---|---|
| Secondary Gear Ratio | 17:42 |
| Steering Head Angle | 64° |
| Prześwit | 220 mm(unloaded) |