KTM 1190 Adventure R
KTM 1190 Adventure R to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 1195 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 75°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 147.5 KM / 107.7 k, W przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 125.0 Nm przy 7500 obr./min. Masa: 217 kg.
Lata produkcji
2015
Pojemność
1195 ccm
Moc maksymalna
147.5 KM / 107.7 k, W przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
125.0 Nm przy 7500 obr./min
Masa
217 kg
Typ silnika
Czterosuw, 75°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 1190 Adventure R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 75°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1195 ccm |
| Średnica x skok | 105 x 69 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | EFI, ride by wire |
| Układ zapłonowy | Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 147.5 KM / 107.7 k, W przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 125.0 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza clutch, hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch 5/8 x 5/16" X Ring |
Podwozie
| Rama | Tubular space frame made from chrome molybdenum steel, powder-coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 48mm WP USD forks |
| Zawieszenie tylne | WP-PDS rear shock, hydrauliczna napięcie wstępne sprężyny. |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 267mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 90 / 90 ZR21 |
| Opona tylna | 150/60 ZR18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1580 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 890 mm |
| Masa | 217 kg |
| Zbiornik paliwa | 23 L / 6.08 gal |
Pozostałe dane
| Primary gear ratio | 40:76 |
|---|---|
| Secondary gear ratio | 17:42 |
| Steering Head Angle | 64° |
| Prześwit | 250 mm(unloaded) |