KTM 125 Duke
KTM 125 Duke to motocykl naked / street. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 Valves. Moc maksymalna wynosi 15 KMprzy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 12 Nm / 1.22 kgf-m / 8.85 ft-lb przy 8000 obr./min. Masa: 127 kg.
Lata produkcji
2015-16
Moc maksymalna
15 KMprzy 10500 obr./min
Moment obrotowy
12 Nm / 1.22 kgf-m / 8.85 ft-lb przy 8000 obr./min
Masa
127 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 Valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 125 Duke |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015-16 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 Valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 58 x 47 mm |
| Stopień sprężania | 14.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 15 KMprzy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 12 Nm / 1.22 kgf-m / 8.85 ft-lb przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-Tarcza clutch, operated hydraulicznaally |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch 5/8 x 1/4" X Ring |
Podwozie
| Rama | Space frame in chrome -molybdenum Rama rurowa stalowas Subframe: steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 38 mm WP upside-down fork |
| Zawieszenie tylne | WP Amortyzator centralny. |
| Hamulce przednie | Single 280 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza |
| Opona przednia | 110/70 -17 |
| Opona tylna | 150/60 -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1367 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 127 kg |
| Zbiornik paliwa | 11 L / 2.4 Imp gal |
Pozostałe dane
| Steering Head Angle | 65° |
|---|---|
| Prześwit | 170 mm |