KTM 125 Duke
KTM 125 Duke to motocykl naked / street. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 Valve. Moc maksymalna wynosi 15 KMprzy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 12 Nm / 1.22 kgf-m / 8.85 ft-lb przy 8000 obr./min. Masa: 137 kg.
Lata produkcji
2017-18
Moc maksymalna
15 KMprzy 10500 obr./min
Moment obrotowy
12 Nm / 1.22 kgf-m / 8.85 ft-lb przy 8000 obr./min
Masa
137 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 Valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 125 Duke |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017-18 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 Valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 58 x 47.2 mm |
| Stopień sprężania | 14.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Bosch Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 15 KMprzy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 12 Nm / 1.22 kgf-m / 8.85 ft-lb przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-Tarcza, operated hydraulicznaally |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch 5/8 x 1/4" X ring |
Podwozie
| Rama | Steel Rama kratownicowa, powder coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43 mm WP USD fork |
| Zawieszenie tylne | WP Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 300 mm Tarcza, 4 piston Zaciski radialne fixed caliper |
| Hamulce tylne | Single 230 mm Tarcza, single piston pływająca caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 110/70 -17 |
| Opona tylna | 150/60 -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1357 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Masa | 137 kg |
| Zbiornik paliwa | 13.4 L / 2.9 Imp gal |
Pozostałe dane
| Primary Drive Ratio | 22/72 |
|---|---|
| Final Drive Ratio | 14:45 |
| Steering Head Angle | 66° |
| Prześwit | 185 mm |