KTM 125 Duke
KTM 125 Duke to motocykl naked / street. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 15 KM. Maksymalny moment obrotowy: 11.5Nm / 8.85 ft-lb. Masa: 154 kg.
Lata produkcji
2024
Moc maksymalna
15 KM
Moment obrotowy
11.5Nm / 8.85 ft-lb
Masa
154 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 125 Duke |
|---|---|
| Rok produkcji | 2024 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 58 x 47.3 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Bosch Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 15 KM |
| Moment obrotowy | 11.5Nm / 8.85 ft-lb |
Układ napędowy
| Sprzęgło | PASC™ antihopping clutch, mechanically operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch 520 X-ring |
Podwozie
| Rama | Steel Rama kratownicowa, powder coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43 mm WP APEX |
| Zawieszenie tylne | WP APEX - Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 320 mm Tarcza, 4 piston Zaciski radialne fixed caliper |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza, 2 piston pływająca caliper |
| ABS | Tak |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 800 mm |
|---|---|
| Masa | 154 kg |
Pozostałe dane
| Norma emisji | EURO5 |
|---|---|
| EMS | Bosch EMS with RBW |