KTM 125 EXC Enduro
KTM 125 EXC Enduro to motocykl adventure / enduro. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 11 KM przy 7500 obr./min. Masa: 94.5 kg.
Lata produkcji
1997-98
Moc maksymalna
11 KM przy 7500 obr./min
Masa
94.5 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 125 EXC Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 1997-98 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 54 x 54.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Dell-Orto 37 mm flat slide Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Kokusan digital |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 11 KM przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43 mm Marzocchi Magnum 45 Widelec odwrócony USD fork and shocks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | w pełni regulowane Öhlins Type 3Amono shock |
| Hamulce przednie | Single 260 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90- 21 |
| Opona tylna | 120/90- 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 949 mm |
| Masa | 94.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L / 9.1 L / 2.0 Imp gal |
Pozostałe dane
| RearWheel Travel | 345 mm |
|---|---|
| Prześwit | 381 mm |
| Review | Motorcycle.com |