KTM 125 EXC Enduro
KTM 125 EXC Enduro to motocykl adventure / enduro. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 15 KM przy 7500 obr./min. Masa: 95kg.
Lata produkcji
2012
Moc maksymalna
15 KM przy 7500 obr./min
Masa
95kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 125 EXC Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 54 x 54.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin 36 mm flat slide Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Ignition system Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment, type Kokusan |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 15 KM przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch, 5/8 x 1/4" |
Podwozie
| Rama | Central tube frame made of chrome molybdenum steel tubing |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP Suspension Up Side Down 4860 MXMA PA |
| Zawieszenie tylne | WP Suspension PDS 5018 DCC, Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 260 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90- 21 |
| Opona tylna | 120/90- 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1471 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 960 mm |
| Masa | 95kg |
| Zbiornik paliwa | 9.5L / 9.5 L / 2.1 Imp gal |
Pozostałe dane
| Primary Drive Ratio | 23/73 |
|---|---|
| Final Drive Ratio | 14/50 |
| RearWheel Travel | 335 mm |
| Steering Head Angle | 63.5o |
| Prześwit | 355 mm |