KTM 125 GS Enduro
KTM 125 GS Enduro to motocykl adventure / enduro. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Masa: 109 kg.
Lata produkcji
1990-66
Masa
109 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 125 GS Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 1990-66 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 54.0 x 54.0 mm |
| Stopień sprężania | 14.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Bing 35 mm or Dell'Orto 36 mm Gaźnik |
| Rozrusznik | Nożny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 40 mm Marzocchi fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Pro lever, WP Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Bęben, 130 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 130 mm |
| Opona przednia | 3.00 x 21 |
| Opona tylna | 4.60 x 18 |
Wymiary i masa
| Masa | 109 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 9.3 L / 2.0 Imp gal |
Pozostałe dane
| FrontWheel travel | 300 mm |
|---|---|
| RearWheel Travel | 320 mm |
| Prześwit | 350 mm |
| Road Test | Motosprint 1990 Group Test |